Termíny společných tréninků

Bohužel koronavirus a rozhodnutím vlády je zrušena na další týdny (minimálně dva) možnost závodit. Trénovat ve skupině do dvaceti osob zatím můžeme, tak toho využijeme.
 
V pondělí 12. října se sejdeme na posilovací trénink na stadionu ŠAKu Chodov. Začátek tréninku je v 17:30 hodin. Není možný vstup do šaten!
 
Ve středu 14. října nebude tempový trénink na stadionu. Můžeme se ale proběhnout na Meandru v rámci akce Běháme pro Světlušku. Sraz v 17:15 hodin na parkovišti.
 
Ve čtvrtek 15. října se koná pravidelný výběh v rámci projektu Mattoni FreeRun. Sejdeme se na parkovišti u meandru v 17:15 hodin.
 
Ve čtvrtek 15. října se v 18:30 můžete přidat i na další trénink Rozhýbej se s A3 SPORT
Trénink je určen spíše pro začátečníky, bude se především pilovat technika a zdravý běh. Nutné se na trénink registrovat na stránce A3 SPORT.
 
 

Běžecký kurz pro začátečníkyvíce zde

Individuální tréninkové plányvíce zde

Na FB stránce MZ-SPORT dávám pravidelně různé články s radami, postřehy, názory týkající se běhu. Lajkování a sdílení samozřejmě dovoleno 🙂 – děkuji.

Pro méně zkušené běžce jsem  připravil krátký manuál, ve kterém najdete pár rad co před takovým závodem dělat, na co nezapomenout apod.

Manuál najdete zde.

Z našeho tréninku:

Napsat komentář