Termíny závodů

Závody

 

Nejbližší závody v regionu:

9. února – Běh lesoparkem Kadaň – HOPR

23. února – NEAPOL 1/2 maraton

29. února – O vítězství v únoru Sokolov

7. března – Kbelská desítka Praha – více zde

14. března – Vitasport desítka – Ústí nad Labem – více zde

14. března – RunTour – České Budějovice – více zde

21. března – 1/4 a 1/2 maraton okolo Meluzínky v Habartov

21. března – Jarní bahno – Tři kříže

28. března – Sportissimo 1/2 maraton Praha – více zde

28. března – Vitasport patnácka a pětka – Ústí nad Labem – více zde

4. dubna – Desítka Královské Poříčí

5. dubna – Jarní běh zámeckým parkem – Krásný Dvůr – více zde

11. dubna – Vinařský 1/2 maraton Pardubice

11. dubna – Vitasport 1/2 maraton a pětka – Ústí nad Labem – více zde

18. dubna – RunTour Ústí nad Labem – 5km / 10 km – více zde

19. dubna – Žatecký půlmaraton – Žatec

25. dubna – Patnáctka v Bezručáku – Chomutov

26. dubna – Maraton Leipzig

3. května – Chodovská tretra – 5000m na dráze

3. května – Volkswagen Maraton Praha – více zde

16. května – Mattoni 1/2 maraton Karlovy Vary – více zde

23. května – Krušnej seběh – Pernink

30. května – Mattoni 1/2 maraton České Budějovice – více zde

30. května – Sokolovská hodinovka – Sokolov

13. června – Mattoni 1/2 maraton Olomouc – více zde

13. června – Běh na Jahodník – Hájek

14. června – Žlutický čtvrtmaraton – Žlutice

20. června – Sokolská 11 – Linhart Karlovy Vary

27. června – Běhej lesy Slavkovský les – Kladská

11. července – Spa Run – Mariánské Lázně

18. července – Běhej lesy Brdy

22. srpna – Chodovská vlečka

23. srpna – Dvořákovy okruhy – K. Vary

23. srpna – Bodenský triatlon Habartov

5. září – Birell Prague – 10 km, 5 km pro ženy – více zde

5. září – Abertamský kros

5. září – Baroko maraton , 1/2 maraton Plasy

13. září – Běh kolem tří rybníků – Bečov

19. září – Mattoni 1/2 maraton Ústí nad Labem

26. září – RunTour Karlovy Vary – 5km/10 km – více zde

27. září – Běchovice – Praha

27. září – Škoda Fit půlmaraton Plzeň

3. října – Fichtelberglauf

4. října – Mattoni nature run Liberec

4. října – Okolo Panoramy – Jáchymov

10. října – Běh Smolnickým kopcem – Chodov

11. října – Běh zámeckým parkem – Klášterec nad Ohří

17. října – Běh podél Halštrova – Aš

24. října – Vitasport maraton a půlmaraton – Ústí nad Labem – více zde

24. října – Porcelánový běh – Nová Role

25. října – Slavkovský podzimní kros – Horná Slavkov

28. října – Běh na Blaťák – Horní Blatná

7. listopadu – Běh přes Vítkův vrch – Kolová

14. listopadu – Běh 17. listopadu Ostrov

15. listopadu – Karlovarský kros – Stará Role

Napsat komentář