Ahoj všichni! Jdete s námi běhat?

Běh je vedle chůze nejpřirozenějším pohybem. Běháním lze zvyšovat fyzickou kondici, doplňovat přípravu na další druhy sportů. V posledních letech je běh i tak trochu módní záležitostí. Pořádá se stále více běžeckých akcí nejen pro špičkové běžce, ale i širokou veřejnost.

A to i v lázeňském městě Karlovy Vary a jeho okolí. A společně je rozběháme ještě víc:

Rozběháme Vary

kv-1/2maraton

Naše skupina společně trénuje již více než pět let a zúčastňujeme se mnoha závodů v regionu. A vrcholem naší snahy je každoročně i Mattoni půlmaraton Karlovy Vary.

1/2 maraton byl pořádán v lázeňském městě již desetkrát a další – 11.ročník – se bude konat v sobotu 18. května 2024. Na programu bude nejen 1/2 maraton, ale i štafeta pro 4 běžce ( 5+5+5+6,095 km ), štafeta 2RUN (10+11,095 km). Pro širokou veřejnost pak rodinný běh na 3 km.

Abyste zvládli tuto běžeckou výzvu v pohodě, je potřeba se maličko připravit. Nabízíme vám přípravu ve skupině s podobně smýšlejících běžeckých nadšenců, vedených zkušenými běžci a trenéry.

V naší partě uvítáme i ty, co nemají závodní ambice, ale chtějí si jen zlepšit svou kondici, pročistit hlavu, maličko zhubnout apod.

Zaregistrujte se na naše tréninky – odkaz dole na pod článkem – informace o tréninku vám bude chodit do Vašeho e-mailu ihned po jeho zveřejnění, dozvíte se v něm čas a místo konání, náplň tréninku a spousta dalších užitečných informací.

Na trénincích budeme střídat prostředí, vzdálenosti. Rychlost běhu přizpůsobíme individuálně. Pošleme vám e-book se základními informacemi k běhání, budeme sledovat nejnovější trendy, doporučíme vhodné oblečení, obuv, stravování…..

Uděláme vše pro to, aby vás běhání bavilo.

Těšíme se na Vás.

REGISTRUJI SE NA TRÉNINKY

One thought on “Ahoj všichni! Jdete s námi běhat?”

Napsat komentář